• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     MultiCOMBO Döner Kapılar

   
Ürün Kodu : M-COM
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Kullanıldığı binalarda, birden fazla giriş alternatifi sunan kapılar

M-COM döner kapılar; Ana girişlerde, farklı gereksinimler için ihtiyaç duyulan farklı kombinasyonların birlikte kullanıldığı, çok fonksiyonel otomatik döner giriş sistemlerdir.

M-COM; giriş, çıkışların yoğun olduğu, araç girişi, sedye geçişi, market arabası kullanımı ve bagajlı geçişlerin bulunduğu, Alışveriş Merkezleri, hastaneler, havaalanları ve oteller gibi binalarda kullanıcıların trafiği aksatmadan kullanabildiği fonksiyonel giriş sistemlerinden en popüler olanıdır. Güvenlik en yüksek düzeyde olup tüm gerekli standartlara sahiptir.

Çalışma prensibi olarak döner kapılarda ki enerji tasarrufu, izolasyon ve konforlu girişe olanak veren otomatik kullanımlı bu kapılar, gerekli olması halinde, kayar kapı modu veya opsiyonel olarak 90° açılacak şekilde de kullanılabilir. Aynı zamanda diğer kapı sistemlerinde opsiyonel olan gece kalkanı özelliği, kapının yapısal tasarımı sayesinde standartın da mevcut olup, kilitlenebilir.

M-COM Döner Kapılar Standart olarak 3400 mm – 5400 mm dış çap aralığında üretilen 2 kanatlı döner kapılardır. Döner kapı özelliğinin yanında, uygulama tiplerine göre fonksiyonel olarak otomatik açılır kayar kapı, 90 derece kapı veya sabit 2 kanat uygulamaları kullanılabilir. Opsiyonel olarak çeşitli renk ve yüzey alternatifleri ile binanızın imajına uygun şık çözümleri mevcuttur. Yapısal tasarımı sayesinde gece kalkanı ile güvenli kilitleme olanağı sunar.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Hava Durumu
Çalıştığımız Markalar