• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     ICU Oda Kapıları

   
Ürün Kodu : ICU
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

ICU kapıları, hasta görünürlüğü ve kolay, esnek erişimin önemli olduğu hastanelerin, tıbbi ofis binalarının ve diğer sağlık tesislerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış kapılardır.

Bu kapılar yoğun bakım ve kalp bakım üniteleri için özel olarak tasarlanmıştır ancak laboratuvarlar, bekleme alanları, cerrahi odalar, diagnostik görüntüleme alanları, veri ve ofis merkezleri ve tesisinizdeki diğer önemli alanlar için de idealdir.


ICU kapıları, kapılar kapalı olsa bile tam ve engelsiz bir görünüm için büyük cam panellere sahiptir. Ek olarak, kapıdan geçerken hasta yataklarını veya hassas ekipmanları sallayabilen ve rahatsız edebilen yükseltilmiş eşikleri ortadan kaldıran ve temiz bir geçiş alanı sunan bir mekanik işlem şekli vardır.


Hastanelerin ve diğer sağlık tesislerinin güvenilir ve kullanışlı kapı sistemlerine ihtiyaç duyduğunu biliyoruz - diğer sektörlerdeki kuruluşlardan daha fazla. Hastaların sağlığı, güvenliği ve konforu önceliklidir ve yoğun bakım kapılarımız talep üzerine bu şekilde tasarlanmıştır.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Hava Durumu
Çalıştığımız Markalar